Мешканців одного з будинків Рівного хочуть переселити

Жителі будинку на вулиці Небесної Сотні, 8 скаржаться на те, що їх хочуть звідти переселити. Як кажуть самі мешканці, пов`язано це з капітальним ремонтом будівлі. За словами однієї з мешканок Юлії, їх хочуть переселити до гуртожитку на платній основі:

Планується капітальний ремонт з відселенням мешканців. Як пояснили нам у міськвиконкомі, відселення буде відбуватися у приватний гуртожиток на умовах спільного договору.

Це означає, якщо хтось один із мешканців не оплатить за послуги, то приватний підприємець, який надає житло, може на законних підставах виселити усіх мешканців, розповідає Юлія. Юристи кажуть, що в законодавстві чітко прописано, що переселення людей у зв`язку з капітальним ремонтом відбувається на безоплатній основі. Однак наразі мешканцям за проживання у приватному гуртожитку пропонують платити 1000 гривень з людини у місяць. 
Радіо Трек зв`язалося із заступником міського голови Рівного Олексієм Хмилецьким. Він каже, що переселення планується, однак про які 1000 гривень говорять мешканці - не розуміє:

Будуть в аналогічний поселені, тому що будинок аварійний і треба щось з ним робити. Капітальний ремонт - це ще під питанням, тому що там немає що капітально ремонтувати. Те, що вони платили за житло, те вони і будуть платити за житло.

Олексій Хмилецький додав, що будинок на вулиці Небесної Сотні, 8 вже реконструювати нічого, й припускає, що, можливо, після переселення мешканців його просто знесуть.

  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень