![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Із них 29 осіб – у Рівному
На Рівненщині мешкає 51 мільйонер. З них 29 осіб – проживають у Рівному.
Саме стільки громадян задекларували річний дохід у понад мільйон гривень. Такий дохід найбільше їм приносить продаж нерухомого майна та отримання спадщини.
Про це повідомили у Державній фіскальній службі Рівненщини.
Зауважимо також, що всього в Рівненській області подано понад 10 тисяч декларацій на понад 943 мільйони гривень. А в обласному центрі прозвітували про свої річні доходи понад 1700 фізичних осіб. Говорить начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Людмила Кончук:
– Найактивніше декларували доходи ті рівняни, які отримували у минулому році доходи у вигляді спадщини та подарунків – подано 365 декларацій, доходи від продажу нерухомого та рухомого майна подали 291 громадян, задекларували доходи від здачу в оренду майна 94 особи. Правом на податкову знижку скористалися 700 жителів обласного центру. Їм буде повернуто майже мільйон гривень.
Податківці наголошують, що кампанія з декларування доходів громадян, одержаних протягом 2015 року, завершилась місяць тому. Однак ті, хто бажає задекларувати доходи для отримання податкової знижки, можуть прозвітуватися до кінця поточного року.
Тим, хто не подав декларацію вчасно, теж можна відзвітуватися про минулорічні доходи, але при цьому сплативши відповідні фінансові санкції, як це передбачено нормами Податкового кодексу у зв’язку з несвоєчасним поданням такої декларації.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
У Рівному на Вербовій ремонтують сходи (ФОТО)
Мешканці Рівного скаржаться на 400 собак у вольєрах поруч із МЕГУ
У Рівному безкоштовно щеплюють тварин від сказу (+ графік вакцинації)
«Євро-Арт» у Рівному презентує картини українського авангардиста (ФОТО)
Стартував проект «Рівне. Літо. Музика» (30 ФОТО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК