Сьогодні у Рівному – радник Посольства США в Україні

В обласний центр завітає радник з питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні Конрад Тернер

Сьогодні, 16 березня, о 17.00 в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбудеться зустріч із радником з питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні Конрадом Тернером.

Він стане учасником зустрічі в English Club і виступить перед аудиторією із повідомленням про важливість вивчення англійської мови, резерви, які є для цього в бібліотеках, зокрема в центрах «Вікно в Америку», підтримку Посольством США в Україні національної програми з популяризації та вивчення іноземних мов «Україна Speaking», яку координує команда Go Global, а також відповість на запитання присутніх.

Зустріч відбудеться у Рівненській обласні науковій бібліотеці (3-й поверх, відділ обслуговування документами іноземними мовами). Про це повідомили у прес-службі Рівненської обласної ради.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень