Сьогодні у Рівному відкриють новий музей

Власний музеї історії школи відтепер матиме "Центр Надії"

[media=56494] 

 Музей історії школи поєднує елементи меморіального та традиційного шкільного музеїв. У ньому представлено такі тематичні розділи: «Історія заснування та розвитку школи», «Постать першого директора школи Н.Маринович та її провідна роль у створенні унікального закладу», «Родина Мариновичів. Призначення долі», «Вшанування пам’яті випускника школи, який загинув у зоні АТО, Ігоря Волошина».

Фото стендів у музеї

Церемонію відкриття проведуть у вівторок, 15 березня о 14.00 год у приміщенні школи за адресою: м. Рівне, пров. Гайдара, 12А, де, власне, і працюватиме музей школи .

Фото стендів у музеї

«Музейні гостини» для усіх охочих відвідати шкільний музей триватимуть від 16 по 30 березня 2016 року, 14.00-17.00 год.

[media=56498]              

До участі у заході запрошено Почесного гостя, колишнього українського політв’язня, відомого правозахисника, публіциста, журналіста, філософа, віце-ректора Українського Католицького Університету Мирослава Мариновича.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень