Сьогодні у Рівному відкриють новий музей

Власний музеї історії школи відтепер матиме "Центр Надії"

[media=56494] 

 Музей історії школи поєднує елементи меморіального та традиційного шкільного музеїв. У ньому представлено такі тематичні розділи: «Історія заснування та розвитку школи», «Постать першого директора школи Н.Маринович та її провідна роль у створенні унікального закладу», «Родина Мариновичів. Призначення долі», «Вшанування пам’яті випускника школи, який загинув у зоні АТО, Ігоря Волошина».

Фото стендів у музеї

Церемонію відкриття проведуть у вівторок, 15 березня о 14.00 год у приміщенні школи за адресою: м. Рівне, пров. Гайдара, 12А, де, власне, і працюватиме музей школи .

Фото стендів у музеї

«Музейні гостини» для усіх охочих відвідати шкільний музей триватимуть від 16 по 30 березня 2016 року, 14.00-17.00 год.

[media=56498]              

До участі у заході запрошено Почесного гостя, колишнього українського політв’язня, відомого правозахисника, публіциста, журналіста, філософа, віце-ректора Українського Католицького Університету Мирослава Мариновича.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень