Сьогодні сесія обласної ради. Бюджетна комісія працювала понад 6 годин

Частину програм виносять на розгляд без затвердженого фінансового ресурсу

Сесія обласної ради сьогодні відбудеться у Рівному. Депутати зберуться на 11-ту. Які саме питання потраплять до сесійно зали, зранку має вирішити засідання президії.

Напередодні ж тривале засідання відбулося в обласній бюджетній комісії. В облраді кажуть, що управління подали розроблені програми ледь не в останній момент.

У результаті комісія погодила винесення на сесію 19 обласних програм.

Частину з них рекомендували прийняти без затвердженого фінансового ресурсу. Аби після нового року більш предметно вивчити ці програми, заходи, які прописані у програмах та фінансові потреби на їх реалізацію.

Окрім обласних програм, члени бюджетної комісії затвердили зміни до обласного бюджету на поточний рік, працювали над проєктом бюджету Рівненщини на 2021 рік, до якого внесли низку коректив.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень