Під стінами обласної ради у Рівному розклали автомобільні шини (ФОТО/ВІДЕО)

У депутатів вимагають ремонту доріг в області

Сьогодні у Рівному відбувається сесія обласної ради. У ці хвилини під стінами приміщення, де працюють депутати, зібралися учасники ГО «Авто Євро Сила Рівне».

Активісти розклали на землі автомобільні покришки, які, за їх словами, були пошкоджені на неякісних дорогах області. Вони вимагають, аби в обласній раді було створено спеціальну комісію, яка б контролювала якість доріг в області.

Слідкуй за нашими новинами у  Telegram  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень