Екс-силовики знову прийшли до Рівненської ОДА

Знову звернення

Пенсіонери силових структур сьогодні знову прийшли до Рівненської облдержадміністрації. Паралельно з ними у Києві такі ж екс-силовики пікетували під Верховною радою з вимогою почати перерахунок пенсій. Від РОДА учасники місцевої акції вимагають направити звернення до керівництва держави. Про це повідомляє сайт Рівненської облради.

Компромісний варіант звернення щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ планують узгодити до кінця цього тижня. Його розглянуть на постійних комісіях обласної ради та засіданні сесії.  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень