![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Обіцяє бюджетний комітет Верховної Ради
Про це стало відомо напередодні вихідних, під час засідання Комітету Верховної Ради з питань бюджету у Рівненській ОДА.
Першим розглядали питання місцевих бюджетів Рівненської області. Доповідала директор обласного департаменту фінансів Лідія Біляк. Вона була налаштована дуже серйозно, розповіла про усі недофінансування Рівненщини та ініціювала перегляд бюджету, щоб нам таки дали гроші, які з державної казни не надійшли.
Однак, усі побоювання члени комітету розвіяли.
Більше того, повідомили, що у бюджеті на 2018 рік у півтора раза більше грошей передбачили у Фонді регіонального розвитку – 6 мільярдів гривень. Додатково місцеві бюджети отримають ще 5 млрд, які передбачені у Фонді соціально-економічного розвитку.
Крім того, урегулювали питання реверсної дотації та боргів із субсидій.
За даними обласного департаменту фінансів, із 2,5 мільярдів використаної субвенції на енергоносії та тверде паливо компенсовано лише 87%, тобто додаткова потреба складала ще понад 700 мільйонів.
Такими змінами був приємно вражений, зокрема, і міський голова Рівного.
Він назвав нові можливості «форою». За його словами, для обласного центру врегулювання питань щодо коледжів, дотацій та субсидій - понад 100 мільйонів гривень, які лишаться у бюджеті міста.
До речі, місцеві бюджети на Рівненщині планують ухвалити до 22 грудня.
Наші новини завжди можна знайти у Facebook та Telegram
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК