Бюджет Рівного б`є рекорди з перевиконання

Профіцит склав 66 мільйонів гривень

Бюджет Рівного б`є рекорди з перевиконання.

За 4 місяці цього року профіцит виконання бюджету складає 66 мільйонів. Це найбільший показник бюджету Рівного за всю історію незалежної України, повідомив міський голова Володимир Хомко.

Якщо так триватиме і надалі, цього року в Рівному вдасться збільшити кількість заасфальтованих дворів, капремонтів доріг, закупити новий громадський транспорт та зробити серйозні вливання в капітальне будівництво, – обіцяє Володимир Хомко.

«Сподіваюся, що цього року ми завершимо або наблизимось до завершення нового управління соцзахисту на вулиці Драгоманова, завершимо будівництво центральної поліклініки, і я дав доручення підготувати проект і розконсервувати школу «Престиж». 

 

Якщо встигнемо зробити проект, то в другому півріччі левову частку робіт по школі постараємось виконати. Також, якщо буде готовий проект по стадіону, почнемо реконструкцію, – зазначив міський голова.

До речі, розкриття конвертів, тобто оголошення переможця тендеру на проект реконструкції стадіону «Авангард» відбудеться через два тижні.

Нагадаємо, на розробку проекту з міського бюджету виділять 1,5 млн гривень. А загальна прогнозована вартість реконструкції стадіону – 100 млн. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень