Сьогодні презентують гумористичний роман рівнянина

Сьогодні, 2 березня, презентують гумористичний роман з елементами фантастики рівненського письменника Василя Тибеля «Тріанські рішкунці». Також представлять історичну повість письменника з Волині Миколи Мартинюка «Під мурами твердині».

Початок заходу о 14.00 в читальній залі Рівненської обласної бібліотеки для молоді (вул. Київська, 18).

Фантастичний роман «Тріанські рішкунці» насичений динамічними пригодами, політичними інтригами, любовними пристрастями та коханням. І все це автор щедро приправив іронією. Незважаючи на всю поверхневу легковажність авантюрного пригодницького роману, автор розглядає такі актуальні людські поняття як дружба, вірність та самопожертва заради близьких.

Події повісті «Під мурами твердині», яку представить сам автор, розгортаються у нелегкі часи XIII ст., коли відбувалося нове злиття понищених розбратом земель Волині та приєднання до неї Галича. У книзі є все, що здатне задовольнити уподобання найвибагливішого читача: кохання, зрада, підступність, спокута, здобутки і втрати.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень