Сьогодні презентують гумористичний роман рівнянина

Сьогодні, 2 березня, презентують гумористичний роман з елементами фантастики рівненського письменника Василя Тибеля «Тріанські рішкунці». Також представлять історичну повість письменника з Волині Миколи Мартинюка «Під мурами твердині».

Початок заходу о 14.00 в читальній залі Рівненської обласної бібліотеки для молоді (вул. Київська, 18).

Фантастичний роман «Тріанські рішкунці» насичений динамічними пригодами, політичними інтригами, любовними пристрастями та коханням. І все це автор щедро приправив іронією. Незважаючи на всю поверхневу легковажність авантюрного пригодницького роману, автор розглядає такі актуальні людські поняття як дружба, вірність та самопожертва заради близьких.

Події повісті «Під мурами твердині», яку представить сам автор, розгортаються у нелегкі часи XIII ст., коли відбувалося нове злиття понищених розбратом земель Волині та приєднання до неї Галича. У книзі є все, що здатне задовольнити уподобання найвибагливішого читача: кохання, зрада, підступність, спокута, здобутки і втрати.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень