В області вистачить грошей тільки на 4-х учасників АТО

Які зможуть скористатися пільговою програмою побудови житла

Всього 4 учасника АТО зможуть скористатися програмою побудови житла на умовах пільгового кредитування. Як розповів голова Рівненського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Володимир Пашковський, на реалізацію цієї програми, з обласного бюджету має бути виділено 1 мільйон 200 тисяч гривень на рік, з яких на кожного учасника бойових дій передбачено 300 тисяч гривень. Пан Володимир закликав депутатів збільшити цю суму, оскільки це катастрофічно мала кількість коштів:

Ви знаєте, я вже боюся давати розголосу цей розголос, до мене люди йдуть. Я ж вам кажу, ситуація 1 мільйон 200 тисяч - це смішно, якщо в минулому році було 1 мільйон 400 тисяч. З невідомих мені причин мене не запросили взагалі, коли розглядалися ці кошти бюджетні. Якщо було раніше 200 тисяч, а зараз 300 на спорудження нового будинку, так ви порахуйте. В мене ще 200 тисяч я винен за минулий рік людям, з якими вже заключені договори. То я мушу віддати їм ці гроші.

Додамо, що на аналогічну програму на сусідній Волині минулого року було виділено близько 7 мільйонів гривень тільки з місцевих бюджетів.   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень