У Рівному на Черняка підпалили багатоповерхівку

Уранці до поліції Рівного надійшло повідомлення, що на першому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку на вулиці Черняка сталася пожежа.

На місце події виїхали працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, вибухотехнічна лабораторія та слідчо-оперативна група.

"Правоохоронці з’ясували, що невідома особа, пошкодивши віконне скло в квартирі на першому поверсі, закинула всередину невідомий предмет, від якого виникло задимлення. Помешкання здавали у найм. На момент загоряння у ньому нікого не було.

Вогнем пошкоджено стіни, стелю, меблі. Попередня причина пожежі – занесення стороннього джерела вогню зовні", - повідомляє Відділ комунікації Нацполіції Рівненщини.

[media=55792][media=55793]

За фактом умисного пошкодження майна шляхом підпалу відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до п’ятнадцяти років.
Поліцейські проводять слідчі на розшукові заходи з метою встановлення осіб, які можуть бути причетними до скоєння кримінального правопорушення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень