У Рівному вирішують, чи молитися школярам перед уроками

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики Рівненської Облради

Члени комісії у блоці «Власні питання» розглядали звернення депутата обласної ради Анатолія Алексейчука щодо можливості запровадження в усіх загальноосвітніх школах Рівненської області норми стосовно читання молитви «Отче Наш». Далі пряма мова Анатолія Алексейчука:

– Нам треба відновити те, що було втрачено. Наші школи колись засновувались монастирями, при єпископах. Бо книжки були в єпископа. Навіть усі старі університети в Європі - це монастирі, як Оксфорд. У нас навіть при Польщі, хто не знав молитву "Отче наш", не мав можливості перейти з першого в другий клас і, відповідно, далі. Не табличку множення-ділення, а саме молитву "Отче наш", символ, який роз'яснює, що таке катехизис, що таке християнство.

Також на думку депутата Алексейчука «Конституція України є неправильною», адже вона відділяє церкву від держави. У відповідь члени гуманітарної комісії заявили, що взяли заяви депутата до відома та пообіцяли детальніше опрацювати питання введення молитви у школах Рівненщини перед початком першого уроку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень