У Дубно назріває «соціальний бум»

Через відсутність грошей на пільгові перевезення

У місті Дубно назріває «соціальний бум», пов`язаний із заборгованістю перед перевізниками, які надають послуги пільговим категоріям. Заступник міського голови Дубна Ольга Ляшенко доповіла депутатам, що в місті кожен третій громадянин є пільговиком й на їх перевезення грошей з міського бюджету не вистачає ще з листопада минулого року:

На жаль, у місті Дубно кожен третій громадянин має право на пільгові перевезення і назріває такий «соціальний бум», коли перевізники не хочуть возити, а міський бюджет не може. Тому хочу звернутися від всієї територіальної громади міста Дубна до вас. З врахуванням, якщо все таки президент підпише законопроект 4024 і буде виділено 38 мільйонів на Рівненську область, врахувати місто Дубно і пропорційно розділити на всі пільгові категорії по Рівненській області.

Варто додати, що це питання розглянуть у порядку денному чергової сесії обласної ради, яка відбудеться 11 березня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень