Смородина розміром з волоський горіх: як виростити таку ж у себе на ділянці?

Листопад - саме той час, коли рослина потребує підгодівлі

Крутим лайфхаком, як виростити величезну смородину, нещодавно поділилися у телеграм-каналі «Дача. Сад та город UA». Автор пише:

- Мій спосіб виростити смородину розміром з волоський горіх. Внесіть це важливе підживлення в листопаді під усі ягідні кущі.

 

То навіщо ж я підгодовую кущі в листопаді? Все дуже просто - добрива, внесені пізно восени під кущ, будуть доступні корінню навесні. Всі ми знаємо, що смородина раніше за всіх оживає після зими, саме в цей момент, коріння і візьме наше добриво, внесене в листопаді.

В принципі, зараз можна внести будь-які добрива пролонгованої дії, але для листопада я купую звичайне калійно-фосфорне добриво в пачці під назвою «Осінь». Таке добриво є в кожному садовому магазині і коштує, до речі, дешевше, ніж розпіарені аналоги.

Тому, якщо немає бажання збирати дрібну смородину наступного року, обов'язково підгодуйте кущі у листопаді.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень