Останні теплі дні – ідеальний час, щоб «вибити» бур’яни з городу

5 різних способів «добити» шкідників, щоб не перейматися цим навесні

Традиційно з бур'янами дачники борються, починаючи з весни і аж до настання осені, після чого полегшено витирають піт з чола і йдуть на сезонний перепочинок. Однак насправді восени розумніше було б продовжити розпочате. Ця пора дає набагато більше можливостей – після збирання врожаю, коли грядки вже пусті.

Отже, що можна зробити восени з метою профілактики появи бур'янів у наступному сезоні:

  • можна зайнятися перекопуванням і розпушуванням верхнього шару ґрунту, інакше першою ж відлигою однорічні бур'яни дозріють до холодів і навесні пустять пагони;
  • обробка гербіцидами проти насіння однорічників безглузда, вона ефективна лише проти багаторічних трав. Як правило, використовуються препарати типу «Гліфосат», «Ураган Форте», «Раундап», «Торнадо» тощо.

За зиму залишки хімічних засобів підуть разом із талими водами і можна буде не переживати за якість урожаю, втім, може трохи постраждати якість самого ґрунту.

 

Народні засоби

Щоб приготувати спеціальний розчин проти бур'янів, беруть 4 л оцту, 100 г солі, рідке господарське мило і доводять всю цю суміш до об'єму 10 л.

Ще один варіант – змішати оцет та воду у співвідношенні 1:1, але найефективнішим вважається розчин із 5 л оцту та 1 ст. л. солі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень