Рівненський військовий - проти покарання повісткою

Чому - пояснив

Фото з сайту "24 Канал"

Плював би в обличчя усім тим, хто каже «відправляйте його на фронт, бо він дебіл», рівненський військовий Станіслав Ткачук.

Бо, на його думку, «додіків, малозабезпечених і розумово відсталих» не можна брати у військо. Чому - він пояснив у фейсбуці так:

– Питання професійного відбору до війська більш ніж назріло. І я не думаю, що тут знайдуться люди, які доведуть мені перевагу кількості над якістю.

 

Робота у підрозділах Збройних сил, Національної Гвардії та інших структурах силового блоку - це інколи надскладна штука, яка потребує освічених, холоднокровних, терплячих та мужніх людей з шаленим ентузіазмом і гіпермотивацією.

Та й взагалі, за його словами,

Служба в ЗСУ - це прерогатива найкращих.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень