Мобілізація на Рівненщині: Чи є зараз черги до терцентрів комплектування?

І що робити, якщо військового досвіду немає?..

На Рівненщині, як і в Україні загалом, триває загальна мобілізація.

Величезних черг до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ред. – колишні військкомати), як це було в перші тижні широкомасштабного вторгнення, вже немає.

 

Однак охочих захищати нашу країну від окупантів – достатньо, – розповіла керівниця пресслужби Рівненського обласного ТЦКСП Тетяна Камерістова.

Усі військовозобов’язані, які отримали повістки, мають прийти до ТЦКСП (ред. – територіального центру комплектування та соціальної підтримки), щоб пройти медичну комісію та, надалі, відбути до навчальних центрів.

Як ми повідомляли раніше, вручити повістку громадянам України можуть у торгових центрах, магазинах, на вулицях міста чи в інших громадських місцях.  Нічого страшного у цьому немає, адже це звичайна практика оповіщення.

Представники Нацполіції України разом з працівниками територіального центру комплектування та соціальної підтримки спілкуються з чоловіками, перевіряють їх особисті документи та з’ясовують, чи є особа військовозобов'язаною та чи має досвід служби у ЗСУ.

Як бути військовозобов’язаним, які хочуть захищати Україну, але досі не служили в армії та, відповідно, не мають військового досвіду?

З приходом до ТЦКСП громадяни зараховуються до лав ЗСУ або інших військових формувань. Після зарахування усі, хто не мають військового досвіду, направляються до навчальних центрів на підготовку. І вже у військовій частині кожен виконуватиме завдання відповідно до займаної посади.

Волонтери, як і інші громадяни України, також підлягають мобілізації.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень