Слідчий експеримент з мінометом: проводитимуть його на Рівненському полігоні чи ні?

Уже завтра

10 липня на Рівненському полігоні повинні провести слідчий експеримент з підривом міномета.

Про це пише УНІАН з посиланням на слова голови Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони Сергія Пашинського. Мовляв, про це нардеп заявив на сьогоднішньому засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій і голів комітетів парламенту:

Питання небойових втрат, на жаль, вже вимагає не тільки контролю Генерального штабу і Міністерства оборони, але, мабуть, і нашого контролю. Завтра на цьому полігоні проводитиметься слідчий експеримент з підривом міномета.

При цьому, керівник прес-служби оперативного командування «Захід» Анатолій Прошин не зміг цю інформацію ні підтвердити, ні спростувати.

Каже, жодних даних про дату та час проведення такого експерименту він не має. І пообіцяв повідомити, щойно бодай щось стане відомо.  

До слова, Пашинський повідомив, що 11 липня о 15 год. на засіданні комітету, який він очолює, розглядатимуть питання щодо ситуації на Рівненському полігоні і ситуації з небойовими втратами в Україні загалом.

Нагадаємо, 6 липня близько 5.30 на території Рівненського загальновійськового полігону у каналі ствола міномета вибухнула міна. Унаслідок цього загинуло троє військовослужбовці, а ще дев’ятеро отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень