На Рівненський полігон сьогодні приїде близько тисячі резервістів

В зоні відповідальності ОК «Захід» розпочинаються навчальні збори з резервістами оперативного резерву першої черги

Відсьогодні, 26 квітня, на Рівненському загальновійськовому полігоні розпочнеться прийом резервістів, що будуть залучені на навчальні збори з однією з бригад оперативного командування «Захід». До зборів цього етапу залучається понад 1000 резервістів майже з усіх областей України, переважно солдати та сержанти.

Основне завдання військового резерву - підвищення військової навченості громадян з метою виконання завдань по захисту держави на професійному рівні. Навчання триватимуть 30 днів. Підготовка резервістів здійснюється з урахуванням отриманого бойового досвіду в ході проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

На час перебування в оперативному резерві військовозобов’язані безкоштовно забезпечуються військовою формою одягу, харчуванням у військовій частині, медичною допомогою.

Резервісту компенсується середньомісячна заробітна плата за той час, що він перебував у військовій частині (не менше 3200 грн), гроші за проїзд до військової частини та в зворотному напрямку (або забезпечується його доставка військовим комісаріатом до місця проведення зборів та в зворотному напрямку).

Резервісту виплачуються, залежно від військового звання, одноразове грошове заохочення за підсумками року (тим, хто виконав програму зборів) від 1600 до 3100 грн. Грошова виплата за 30 діб підготовки - від 2400 до 3200 грн, добові за 30 діб перебування у військовій частині від 180 до 450 грн, один прожитковий мінімум на місяць тим, які на день призову на збори не працюють – 1600 грн.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень