Скоро подорожчає курятина - корми дорожчають, курей стає все менше

Очікується зростання ціни на 20%

В Україні найближчим часом може суттєво подорожчати курятина. Це пов'язано з високими цінами на корми та скороченням поголів'я курей в Україні. Про це розповів генеральний директор Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Роман Сластьон, - повідомляє УНІАН.


Цілком можливе підняття ціни на курятину на 20%. Враховуючи вартість кормів, це буде обґрунтоване подорожчання. Поки не очікується значного зниження вартості зерна та олійних, а ціни навіть на новий урожай є досить високими через світові тенденції. Тому, відповідно, немає підстав вважати, що у нас буде зниження собівартості саме при виробництві курятини, – повідомив експерт.

Є й інші негативні моменти в галузі – збитковість виробництва і зниження поголів'я курей. До всього, за його словами, в уряді зараз обговорюють збільшення податкового тиску на птахофабрики. Експерт припускає, що це може спричинити їх закриття.

За даними Держстату, поголів'я птиці в Україні за рік скоротилося на 6% і станом 1 травня склало 195,3 млн голів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень