Скільки грошей дасть Рівне на харчування дітей у школах та дитсадках наступного року

Про це говорили на засіданні бюджетної комісії міськради.

Адже депутати розглядали попередні цифри міського бюджету-2019. Начальник міського управління бюджету і фінансів Віктор Шульга розповів:

Харчування дітей  у дошкільних закладах закладене на рівні минулого року. Вартість харчування закладена 26 гривень. Відповідно, в розмірі 50% у нас сплачує міський бюджет, 50% сплачують батьки.

 

Харчування пільгових категорій у школах у нас закладено 10,5 мільйона. Це серйозна цифра з розрахунку 17,6 гривні на одного учня.

Пільгові категорії - це діти-сироти, з малозабезпечених родин, діти інклюзивних класів, АТОвців, ті, які відвідують групи продовженого дня. 

Окрім цього, за словами Віктора Шульги у бюджеті передбачили по 35 гривень на день на одну дитину на харчування 6,5 тисячі дітей у пришкільних таборах, які діятимуть під час літніх канікул.   

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень