Щоб діти-чорнобильці не були голодними в школі: вихід від керівника Рівненщини

Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко вважає, що потрібно внести зміни до організації дитячого харчування

У радіаційно забруднених районах області раніше учнів безплатно годували у школі. Втім, через те, що учасники тендерів на здійснення харчування школярів, які програли торги, регулярно оскаржують результати закупівель, тепер дітей Чорнобильскої зони роками не харчують. 

Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко запропонував спосіб вирішення проблеми. Написав про нього у соцмережі Фейсбук:

пропоную: з метою пришвидшення проведення тендерів внести зміни до законодавства щодо спрощення процедури, зокрема можливості розгляду скарг на регіональному рівні та передати функції з організації безплатного харчування дітей на обласний рівень.

З цією пропозицію Олексій Муляренко звернувся до Міністра соціальної політики України Андрія Реви. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень