Скільки ще вулиця Корольова у Рівному буде у руїнах (ФОТО)

Мешканці Ювілейного в багнюці й без тротуару вже рік

Мешканці Ювілейного не полишають спроб добитися, щоб комунальники Рівного навели лад на вулиці Корольова. Роботи там розпочали у 2021 році: зняли асфальт і полишили все, навіть не прибравши купи зрізаного гілля.

Коли підрядник приступив до робіт у 2021 році, з’ясувалося, що проєкт оновлення Корольова не відповідає  новим вимогам, які набрали чинності того ж 2021 року.

 

Там проведено робіт на 2 мільйони гривень, це більше, ніж було оплачено. Адже були недоліки й по бордюрах і покриттю, ці роботи не заактовані, тож місто за них не платило, - пояснює начальник міського управління ЖКГ Володимир Пилипчук.

Наразі ж проведення робіт унеможливлює воєнний стан. Капітальні видатки, до яких належить об’єкт на Корольова, не можна фінансувати в умовах воєнного стану. Тож вулиця Корольова залишиться такою ж розбитою ще не визначену кількість часу.

Нагадаємо, аналогічна проблема у Рівному на вулиці Шевченка.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень