Скільки коштує одна доза вакцини від коронавірусу в Україні

Наразі Україна законтрактувала 32 мільйони доз

Вартість однієї дози вакцини коронавірусу в Україні в середньому становить $7,52 – приблизно 193 грн.  До цієї суму входять витрати на доставлення, логістику та операційні витрати.

Відомо, що на сьогодні що Україна законтрактувала через організацію Crown Agents 32 млн доз вакцини: 20 млн доз вакцини від Pfizer/BioNTech, 10 млн доз – від Novavax, 2 млн – AstraZeneca CoviShield.

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова умови контракту не дозволяють розголошувати вартість конкретних вакцин.

Ми не можемо розголошувати ціну, у нас досить жорстка конфіденційність договорів. Але можу сказати, що загалом на всі ці вакцини ми витрачаємо $240,5 млн – на 32 млн доз вакцини.

 

Це з доставленням, логістикою, операційними витратами.

 

Шляхом нехитрих маніпуляцій ви побачите, що середня ціна однієї дози вакцини для України становить $7,52, – сказав Максим Степанов.

За матеріалами OBOZREVATEL

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень