Скандал в Одесі: з брендового магазину вигнали відому фотомодель, бо у неї ДЦП (ВІДЕО)

Охоронець вирішив, що дівчині з особливостями не місце у закладі

Охоронець в Одесі вигнав дівчину з ДЦП з магазину «Галерея Афіна», бо вона «лякає людей». На неї поскаржилася продавчиня. Торговий центр позиціонує себе як один з найкращих у місті, бо пропонує клієнтам товари різних брендів.

Дівчина, у якої ДЦП, не потребує допомоги сторонніх осіб і завжди пересувається містом у справах самостійно. У цьому магазні вона хотіла придбати гаманець. Однак, її просто виштовхали на вулицю.

Ображена відвідувачка почала знімати охоронця на відео, аби він поясний їй, чому він вивів її з магазину. Чоловік їй відповів, що вона нібито «лякає людей».

Розумієте, ви лякаєте людей, люди не розуміють, що ви хочете. Навіть я не розумію, що ви хочете. Люди попросили, щоб ви не заважали, — каже охоронець.

Охоронець порекомендував дівчині прийти до магазину з батьками. 

Це порушення її прав, бо вона соціалізована людина, розповіла мама дівчини.

Виявляється, охоронець образив дівчину з ДЦП, яка є відомою моделлю. Христина Ромайська працювала з Андре Таном і навіть Gucci. Дівчина вирішила захистити себе і тому зняла охоронця на відео.

Чи вибачиться перед одеситкою за своїх працівників адміністрація закладу – поки невідомо.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень