Скандал в НМУ ім. Богомольця: невакцинованих студентів відрахують (ФОТО)

Студенти та їх батьки шоковані

Студентів з НМУ ім.Богомольця змушують вакцинуватися, або їх не допускатимуть на заняття, а потім будуть відраховувати. Якщо щеплення немає - підійде і ПЛР-тест, але він повинен бути «свіжий».

Про це РБК-Україна розповіли студенти з медичного вузу, які просто шоковані тим, що відбувається, бо часу їм дали до понеділка, 27 вересня.

Студенти кажуть, що їх не допускатимуть до практичних занять тих, у кого відсутні COVID-сертифікати. Останній термін - 27 вересня.

Молодим людям сказали, що якщо буде 25% пропусків лекцій - їх будуть просто відраховувати. Можна заплатити й повторно пройти курс, але для цього вимагають все ті ж сертифікати про вакцинацію.

Вуз отримав наказ

У наказі йдеться про те, що в гуртожитки й на заняття не повинні допускати студентів без вакцинації або ПЛР-тесту. Але цікаво, що на ньому немає, ні печатки, ні підпису ректора.

Що розповіли студенти

Студентки медичного вузу розповіли журналістам, що 23 вересня отримали наказ, в якому йдеться про недопущення без вакцинації або ПЛР-тесту.

У нас твориться дурдом. Нам вчора надіслали наказ. Але він без підпису і печатки. По суті це тільки папірець. Нас всіх залякали й сказали, що до понеділка у нас повинні бути паспорти вакцинації, або робіть кожні три дні ПЛР-тест.

 

Або ви не ходите на пари. А якщо ви не ходите на пари - вас відраховують через три тижні. Теж саме зі студентами, які живуть у гуртожитку, - розповіла студентка.

Дівчина зазначила, що мова йде не про одну дозу вакцини, а про повну вакцинацію, тобто дві дози. Як це зробити до понеділка, вона поняття не має.

Сказали, що студентів будуть відраховувати, а з гуртожитку виселяти. Але робити ПЛР-тест кожні три дні - це ж нереальні гроші. Плюс у когось ж можуть бути протипоказання. Це все незаконно і ми вчора підняли бунт, - продовжила студентка.

Вона також повідомила, що сьогодні в університеті буде нарада з юристами, через те, що все, що відбувається - незаконно. У МОЗ кажуть, що насильно не можуть змушувати, а можуть тільки рекомендувати, зазначила дівчина.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень