Лише три: Третяк назвав школи, які у разі посилення карантину не перейдуть на дистанційку

З них треба брати приклад

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

На сьогодні лише три рівненські школи мають достатню кількість вакцинованих працівників, що після посилання карантину дозволить не перейти на дистанційне навчання.

Йдеться про 1-шу та 17-ту школи, а також гімназію «Гармонія». Там вакцинувалися понад 80% педагогів та інших працівників, повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Міський голова Рівного Олександр Третяк
Міський голова Рівного Олександр Третяк

Це означає, що навіть при введенні відповідних карантинних обмежень «жовтої»  зони, ці заклади не будуть переходити в режим дистанційної освіти, їх учні будуть і надалі відвідувати заняття, – зауважив очільник міста.

Він також зауважив, що важливо, аби й інші навчальні заклади створили безпечні умови для навчання у період пандемії, тобто вакцинувалися про коронавірусу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень