Порівняв українок з жінками легкої поведінки: у Лівані відомий політик потрапив в скандал (ВІДЕО)

Публічно принизив українських жінок

Колишній міністр екології Лівану Віам Ваххаб порівняв українок та росіянок з жінками легкої поведінки. Через це він піддався нищівній критиці з боку своїх співгромадян. Україна ж теж вимагає вибачень, пише Alquds Alarabi Newspaper.

Ваххаб, який очолює партію «Аль Таухід Аль Арабі», виступив у прямому ефірі в ранковому шоу. Там з його уст пролунали дивні заяви у бік українських жінок.

Ваххаб розповідав, що колись запитав президента Мішеля Ауна про природу Лівану як країни.

Я сказав йому, якщо ми є країною проституції, дозвольте нам ввести 10 тисяч російських або українських жінок, – заявив Ваххаб.

За його словами Аун «розсміявся». Після таких образ на Ваххаба посипалася хвиля критики в соцмережах.

У партії Ваххаба виправдовується, що він мав на увазі красу жінок з України та Росії, а не щось інше. Зауважили, що українок та росіянок назвали першокласними жінками, адже вони обіймали вищі посади у держустановах, армії та суспільстві.

Ми цінуємо боротьбу російських жінок протягом усієї історії перед обличчям нацистської окупації, що призвела до воєн, які Росія вела в Сирії й у світовому масштабі, – стверджують у партії.

Посольство України в Лівані засудило висловлювання Ваххаба і приниження ним гідності українок. Дипломати звернулися до ексміністра з вимогою публічного вибачення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень