Порівняв українок з жінками легкої поведінки: у Лівані відомий політик потрапив в скандал (ВІДЕО)

Публічно принизив українських жінок

Колишній міністр екології Лівану Віам Ваххаб порівняв українок та росіянок з жінками легкої поведінки. Через це він піддався нищівній критиці з боку своїх співгромадян. Україна ж теж вимагає вибачень, пише Alquds Alarabi Newspaper.

Ваххаб, який очолює партію «Аль Таухід Аль Арабі», виступив у прямому ефірі в ранковому шоу. Там з його уст пролунали дивні заяви у бік українських жінок.

Ваххаб розповідав, що колись запитав президента Мішеля Ауна про природу Лівану як країни.

Я сказав йому, якщо ми є країною проституції, дозвольте нам ввести 10 тисяч російських або українських жінок, – заявив Ваххаб.

За його словами Аун «розсміявся». Після таких образ на Ваххаба посипалася хвиля критики в соцмережах.

У партії Ваххаба виправдовується, що він мав на увазі красу жінок з України та Росії, а не щось інше. Зауважили, що українок та росіянок назвали першокласними жінками, адже вони обіймали вищі посади у держустановах, армії та суспільстві.

Ми цінуємо боротьбу російських жінок протягом усієї історії перед обличчям нацистської окупації, що призвела до воєн, які Росія вела в Сирії й у світовому масштабі, – стверджують у партії.

Посольство України в Лівані засудило висловлювання Ваххаба і приниження ним гідності українок. Дипломати звернулися до ексміністра з вимогою публічного вибачення.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень