Порівняв українок з жінками легкої поведінки: у Лівані відомий політик потрапив в скандал (ВІДЕО)

Публічно принизив українських жінок

Колишній міністр екології Лівану Віам Ваххаб порівняв українок та росіянок з жінками легкої поведінки. Через це він піддався нищівній критиці з боку своїх співгромадян. Україна ж теж вимагає вибачень, пише Alquds Alarabi Newspaper.

Ваххаб, який очолює партію «Аль Таухід Аль Арабі», виступив у прямому ефірі в ранковому шоу. Там з його уст пролунали дивні заяви у бік українських жінок.

Ваххаб розповідав, що колись запитав президента Мішеля Ауна про природу Лівану як країни.

Я сказав йому, якщо ми є країною проституції, дозвольте нам ввести 10 тисяч російських або українських жінок, – заявив Ваххаб.

За його словами Аун «розсміявся». Після таких образ на Ваххаба посипалася хвиля критики в соцмережах.

У партії Ваххаба виправдовується, що він мав на увазі красу жінок з України та Росії, а не щось інше. Зауважили, що українок та росіянок назвали першокласними жінками, адже вони обіймали вищі посади у держустановах, армії та суспільстві.

Ми цінуємо боротьбу російських жінок протягом усієї історії перед обличчям нацистської окупації, що призвела до воєн, які Росія вела в Сирії й у світовому масштабі, – стверджують у партії.

Посольство України в Лівані засудило висловлювання Ваххаба і приниження ним гідності українок. Дипломати звернулися до ексміністра з вимогою публічного вибачення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень