Скандал під Києвом: стоматологи без згоди матері видалили дитині відразу 12 зубів (ВІДЕО)

Насамкінець видали мамі рахунок – на 13 тисяч гривень

Скандал зі стоматологією розгорівся в Ірпені Київської області. Мама привела дочку до стоматолога, щоб видалити один молочний зуб, а в підсумку дитина позбулася відразу 12.

Деталі розповіли в матеріалі ТСН.

Що сталося в стоматологічній клініці

9-річну Ніку мама привела в одну з приватних стоматологічних клінік Ірпеня, оскільки дівчинка боїться стоматологів. Їй потрібно було видалити молочний зуб і домовилися це зробити під наркозом, швидко і безболісно. Після огляду лікарі запропонували видалити відразу і два сусідніх зуба, поруч з хворим.

Мама погодилася і підписала договір, не перевіряючи. Пізніше вона звернула увагу, що в договорі графа про кількість зубів була порожня.

Ніку ввели в наркоз і почали операцію.

 

Мамі запропонували видалити відразу всі молочні зуби у дівчинки, але вона відмовляється і виходить з кабінету, щоб зробити дзвінок іншому лікарю.

 

Потім вона повертається і вимагає зупинити операцію, але вже пізно.

Дівчинці видалили відразу 12 молочних зубів і видали мамі рахунок – на 13 тисяч гривень.

Інші лікарі вважають, що операція була небезпечною

Сторонній лікар, який подивився знімки Нікі, сказав, що без видалених зубів у дитини можуть бути проблеми з постійними.

Зубки не знають, куди лізти. Вони лізуть туди, де відчувають тиск. І, якщо там тиску вже немає - вони будуть лізти куди завгодно, - коментує фахівець.

Інші стоматологи порекомендували мамі встановити дитині тимчасові протези, щоб у дівчинки нормально виросли постійні зубки.

Що кажуть у клініці в Ірпені

Співвласники клініки стверджують, що мама знала про видалення 12 зубів і їй пропонували на консультації їх не видаляти, а вилікувати. Вони відзначили, що операція не була складною або травматичною і вважають, що допомогли дитині.

У Ніки всі молочні зуби були з карієсом і з часом вони б заважали зростанню постійних зубів.

Батьки найняли адвоката.

Ми підготували офіційний лист-претензію в стоматологічну клініку. Вони надали відповідь, де вказали, що мають рацію.

 

Зараз ми підготували скаргу до Міністерства охорони здоров'я, для того, щоб ініціювати клініко-експертну комісію, яка буде визначати характер порушень і допущених помилок, — розповів адвокат, фахівець з медичного права Кирило Тарковський.

Якщо клініка не визнає свою провину, то сім'я буде подавати на них до суду. Дівчинці поставили тимчасову спеціальну гумку й у неї вже прорізається відразу три постійних зуба.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень