![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Українці не розуміють, чому одним з переможців став Тарас Тополя
Стали відомі переможці онлайн-голосування за журі Національного відбору на Євробачення-2023. Однак українцям не сподобалися лідери голосування, тому вони влаштували бунт в мережі.
Найбільше голосів отримали лідер групи «Антитіла», співачка Джамала і фронтвумен рок-гурту «The HARDKISS» Юлія Саніна. А ось Тіні Кароль не вистачило кілька голосів, щоб потрапити в трійку переможців.
Такий вибір не сподобався користувачам мережі. Вони не розуміють, чому в складі журі опинилися Тарас Тополя і Юлія Саніна, які не мають ніякого відношення до Євробачення.
— А де Руслана? Де Данилко? Де Калуш?
— Враховуючи абсолютно абсурдні і хейтерські коментарі Тополі про Go_A в 2020 (які в підсумку стали одними з найяскравіших конкурсантів від України за всю історію), мені буде важко сприймати його як об'єктивного члена журі, якого з Євробаченням, напевно, пов'язує тільки його дружина
— Незрозуміло, яким боком Тополя до Євробачення.
За Джамалу плюсую, гідний варіант. Саніну більше хотілося б в якості учасниці бачити, для журі в сфері Євробачення вона ще не дуже компетентна, бо не має відповідного досвіду
— Чому в опитуванні були люди, які не мають до Євробачення ніякого відношення? Тополя, Дзідзьо, Харчишин. І чому Злату Огнєвіч, яка посіла 3 місце на Євробаченні, що є одним з найкращих результатів України в історії участі в конкурсі, за всі роки жодного разу не запросили бути в журі Нацвідбору, без всіх цих голосувань? Це, на вашу думку, справедливо? Дуже негарно по відношенню до Злати, яка щиро хоче приєднатися до складу суддів відбору і об'єктивно заслужила це
Співачка натякнула на те, що підсумки нібито підрахували дуже заангажовано, округливши голоси за Саніну в більшу сторону, а за Кароль - в меншу.
Відомо, що Кароль посіла четверте місце в рейтингу. Всього обирали з дев'яти претендентів. За даними в додатку «Дія», Тіну Кароль підтримали 15,68% українців, водночас Юлію Саніну – 15,69%. Виконавицю обурило, що її конкурентці округлили голоси до 16%, а їй – до 15%. Ось що написала Кароль у своєму блозі з цього приводу:
— Чому 15,68% – це 15%, а 15,69% - це 16%? Без образ, просто фан.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Тіна Кароль показала, як в 14 років у латексі виступала під справжнім ім'ям (ВІДЕО)
Де відбудеться «Євробачення-2023»: організатори назвали міста-претенденти
День батька: відомі українські татусі та їхні діти (ФОТО)
«Ми - вічність»: Тіна Кароль показала весільне фото з покійним чоловіком (ФОТО)
Клопотенко, Джамала та кіт Степан отримали «Оскар для блогерів» (ФОТО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК