Сімейних лікарів «роздаватимуть» і в адмінцентрі Рівного

Поблизу «білого дому»

Обрати собі сімейного лікаря відтепер можна у ЦНАПі, що на майдані Просвіти. У Рівненському регіональному центрі надання адміністративних послуг з 29 травня приймають громадян для підписання декларації із сімейним лікарем.

Уповноважені особи будуть представляти Центри первинної медико-санітарної допомоги (далі – ЦПМСД) міста Рівного за таким графіком:

в першій декаді місяця – ЦПМСД «Центральний», в другій декаді місяця – ЦПМСД «Ювілейний», в третій декаді місяця – ЦПМСД «Північний».

Більше про нову послугу розповіла заступниця начальниці центру надання адмінпослуг Тетяна Якобчук:

Уповноважена особа Центру первинної медико-санітарної допомоги надає кваліфіковану консультацію про хід Національної кампанії «Обери свого лікаря» та здійснює прийом документів від громадян. Клієнти Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг під час отримання адміністративних послуг мають чудову можливість обрати свого лікаря. Представник ЦПМСД працює щодня на першому поверсі, з 9-ої до 15-ої, крім суботи та неділі.

Нагадаємо, для того, аби підписати декларацію із сімейним лікарем, при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень