Сім областей не відповідають критеріям для подальшого послаблення карантину, — МОЗ

Серед них – Рівненщина, Волинь і Львівщина

Фото ілюстративне

Станом на середу, 27 травня, сім регіонів України все ще не відповідають усім необхідним критеріям для послаблення обмежувальних заходів.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я.

На сьогодні не готові до послаблення карантину Волинська, Донецька, Закарпатська, Луганська, Львівська, Рівненська та Чернівецька області.

Рівненщина, зокрема, не відповідає показнику інцидентності. «Норма», закріплена МОЗом, складає менше 12 випадків на 100 тис. населення, тоді як сьогоднішній показник у Рівненській області - понад вдвічі більший (25,77).

У Міністерстві нагадують:

перехід областей до другого етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям. Вони відображають контроль за передачею вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню COVID-19 і, відповідно, дають змогу контролювати епідситуацію на досягнутому рівні.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень