

Люди «дорвалися» до свободи
Сьогодні в Україні послабили карантин. Людям дозволили відвідувати парки, спортивні та дитячі майданчики, перукарні та салони краси, а також відпочивати на літніх терасах кафе і ресторанів.
Попри те, що частину обмежень зняли, чимало заборон і досі чинні. Серед них, зокрема, використання маски чи респіратора у громадських місцях:
Як поводилися мешканці різних міст у перший день послаблення карантину і чи багато людей дотримувалися обмежень, які не втратили чинності, публікує «Obozrevatel».
Київ
[media=180946][media=180945][media=180944]
Окрім «окупації» кафе, мешканці столиці проводили групові тренування на Оболонській набережній, а також вибралися на відпочинок у сквери і на пляжі.
[media=180942][media=180943]
Харків
У перший день пом'якшення карантину харків'яни вирушили, зокрема, у Саржин Яр.
[media=180949][media=180947]
Людей на вулицях міста у понеділок було чимало.
[media=180951][media=180950][media=180948]
Одеса
Кажуть, в одеських парках люди спокійно розгулювали і до послаблення карантину, тож чимала кількість людей у зелених зонах міста сьогодні - не дивина.
Чимало людей було біля магазинів та у кафе.
[media=180957][media=180953][media=180952]
Дніпро
У місцевих парках уже прибрали огороджувальні стрічки і зняли попереджувальні таблички.
[media=180954][media=180956][media=180958]
Луцьк
В області відкрилося для відвідувачів поле тюльпанів «Волинська Голландія».
[media=180965][media=180964]
У перший же день туди приїхали сотні людей.
[media=180963][media=180961]
Поруч із тюльпановим полем відвідувачів пригощали кавою, солодощами та іншими смаколиками. Також продавали квіти, мед і текстильні вироби.
[media=180960][media=180959][media=180962]
Тим часом на пляжі Теремнівської водойми люди вже відкрили купальний сезон.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
«Йшли у вишиванках і штокали-какали», - названо категорію українців, серед яких продовжує переважати російська
У 2024 році ці знаки почнуть отримувати нормальні гроші
Примирення з недоброзичливцем – Водоліям, менше драми – Ракам: гороскоп на 21 вересня
Рівне здригнулося від вибухів: спецслужби повідомили про перекриття вулиць
Вислів «миючі засоби» - русизм: як правильно сказати його українською?
Ще одна смерть від коронавірусу на Рівненщині. Кількість хворих — зросла
У тролейбусі без маски. Суд сказав своє слово щодо порушника у Рівному
Ще майже три десятки нових хворих на COVID-19 (ОНОВЛЕНІ ДАНІ)
Військових на Рівненському полігоні перевіряють на COVID-19 (ФОТО)
Серед працівників ХАЕС виявили шістьох хворих на COVID-19
У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте
06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841
Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.