Шукають лише окремі спеціальносі: повістка ще не означає мобілізацію - Резніков

І запевнив, що проблем із мобілізацією немає

Міністр оборони України Олексій Резніков пояснив, що взяття на військовий облік ще не означає відправку людини на фронт, і запевнив, що проблем із мобілізацією немає. 

Про це повідомив Олексій Резніков в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

Проблем з мобілізацією немає. Я постійно комунікую з Генеральним штабом, головнокомандувачем Збройних Сил, начальником Генштабу.

 

У нас за великим рахунком заповнені всі необхідні позиції. Якщо сьогодні відбувається мобілізація – це за певними особливими спеціальностями, – сказав він в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

Для прикладу Резніков згадав воїнів ЗСУ, які проходять навчально-тренувальні збори у Великобританії:

Для таких відряджень можуть готуватися фахівці, бажано зі знанням англійської мови. Але сказати, що у нас масово провал по мобілізації - такого немає.

Очільник Міноборони додав:

Коли вручається повістка, мова йде не про мобілізацію.

 

Деякі люди вимушено переїхали, змінили місце перебування і не стали на облік.

 

Тому вручення повісток чоловікам призовного віку означає, що вони мають прийти в місцевий орган центру комплектації і перевірити – він на обліку, в резерві?

 

Тому, що не всі стали на облік. Ось ці вручення – це в першу чергу наведення ладу.

Потім Резніков визнав, що окремі центри комплектації «поводять себе за старим форматом» та роздають повістки як покарання. Голова Міноборони засуджує такий підхід, тому що це дискредитує вітчизняну армію.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень