У ЗСУ відповіли на закиди про вручення повісток на блокпосту «через порушення ПДР»

Чи законно це і чи дійсно все так, як виглядає збоку

За порушення ПДР на блокпостах повістки не вручають. Повістка за порушення правил дорожнього руху не може бути покаранням – для цього є відповідні органи, зокрема суди, які визначають відповідальність.

Однак повістки на блокпостах усе ж видають – для того, аби людина з'явилась до терцентру комплектування, каже начальник Управління персоналу Штабу Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач.

Він наголошує, що у більшості випадків повістка вручається для уточнення військово-облікових даних.

– Просто так вручити повістку на блокпосту, яка б означала, що людину одразу відправлять у військову частину, – це неможливо. Ця повістка видається лише тоді, коли людина пройшла медогляд, коли уточнені всі дані, – пояснив Горбач.

За його словами, чутки про те, що повістки дають на блокпостах саме за порушення ПДР – неправдиві.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, чому у західних областях мобілізують більше чоловіків. Також стало відомо, чому 90% чоловіків, які отримали повістки, не підуть на війну.

Джерело: ГЛАВКОМ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень