У ЗСУ відповіли на закиди про вручення повісток на блокпосту «через порушення ПДР»

Чи законно це і чи дійсно все так, як виглядає збоку

За порушення ПДР на блокпостах повістки не вручають. Повістка за порушення правил дорожнього руху не може бути покаранням – для цього є відповідні органи, зокрема суди, які визначають відповідальність.

Однак повістки на блокпостах усе ж видають – для того, аби людина з'явилась до терцентру комплектування, каже начальник Управління персоналу Штабу Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач.

Він наголошує, що у більшості випадків повістка вручається для уточнення військово-облікових даних.

– Просто так вручити повістку на блокпосту, яка б означала, що людину одразу відправлять у військову частину, – це неможливо. Ця повістка видається лише тоді, коли людина пройшла медогляд, коли уточнені всі дані, – пояснив Горбач.

За його словами, чутки про те, що повістки дають на блокпостах саме за порушення ПДР – неправдиві.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, чому у західних областях мобілізують більше чоловіків. Також стало відомо, чому 90% чоловіків, які отримали повістки, не підуть на війну.

Джерело: ГЛАВКОМ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень