У ЗСУ відповіли на закиди про вручення повісток на блокпосту «через порушення ПДР»

Чи законно це і чи дійсно все так, як виглядає збоку

За порушення ПДР на блокпостах повістки не вручають. Повістка за порушення правил дорожнього руху не може бути покаранням – для цього є відповідні органи, зокрема суди, які визначають відповідальність.

Однак повістки на блокпостах усе ж видають – для того, аби людина з'явилась до терцентру комплектування, каже начальник Управління персоналу Штабу Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач.

Він наголошує, що у більшості випадків повістка вручається для уточнення військово-облікових даних.

– Просто так вручити повістку на блокпосту, яка б означала, що людину одразу відправлять у військову частину, – це неможливо. Ця повістка видається лише тоді, коли людина пройшла медогляд, коли уточнені всі дані, – пояснив Горбач.

За його словами, чутки про те, що повістки дають на блокпостах саме за порушення ПДР – неправдиві.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, чому у західних областях мобілізують більше чоловіків. Також стало відомо, чому 90% чоловіків, які отримали повістки, не підуть на війну.

Джерело: ГЛАВКОМ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень