Відомо, скільки медиків з Рівненщини мобілізували

Вони - фахівці різних напрямків

Майже 1200 медичних працівників з Рівненщини поїхали на фронт. Про це повідомляє Рівненська ОДА. Цифра не остаточна, адже процес мобілізації постійно триває. Попри таку кількість призваних до лав ЗСУ медиків, усі лікарні Рівненщини продовжують працювати у звичному режимі.

Понад 38 тисяч медиків залишилися та продовжують надавати медичну допомогу в області. Окрім цього, працевлаштовуються і лікарі, які приїхали у наш регіон з окупованих територій та населених пунктів, де тривають бойові дії. Так, до Рівного релокували Луганський онкодиспансер. Сюди переїхали фахівці, а також перевезли обладнання, яке вдалося врятувати.

- Жоден медичний заклад не потерпає від того, що медичного працівника було мобілізовано. З початком повномасштабної війни лікарні Рівненщини продовжили надавати допомогу всім, хто цього потребує.

 

Загальний ліжковий фонд по області становить понад 5 тисяч місць, - зазначив директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров'я населення Рівненської ОДА Олег Вівсянник.

Зауважимо, у кожному медичному закладі Рівненщини є відповідальна особа, яка займається питаннями ВПО. Тепер людина може отримати допомогу там, де вона фактично перебуває.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень