Осінь буде вирішальною: Тарологиня розповіла, чого чекати українцям за півтора місяця

Буде вирішуватися ситуація з війною (с)

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Тарологиня Олена Бюн розповіла, що осінь 2022 року для України буде вирішальною. Йдеться про завершення активної фази бойових дій і переходу до обговорень.

При цьому експертка зауважила, що Україна буде однозначним переможцем. 

Україна буде заліковувати рани. Рани, біль, страждання, втрати, гіркота. Для цього треба час. Однозначно восени будуть спостерігатися якісь зміни на краще. Буде прийняття відповідальних, правильних, доленосних рішень, без яких шлях України вперед буде вельми скрутним.

 

Буде вирішуватися ситуація з війною. Все, що стосується війни в Україні. Будуть якісь переговори. Але ситуація буде вирішуватися по справедливості. Україна знайде щось цінне і буде витягувати гіркий досвід з помилок, які були в минулому.

 

Тут карти говорять, що для країни були довгі очікування, але нас з вами чекає якась нагорода, однозначно. І після всього цього вся надія на нашу з вами мудрість і досвід, – пояснила Олена Бюн.  

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень