У Китаї зробили нову заяву про війну в Україні: «Не мають наміру сидіти, склавши руки»

Але слова «війна» уникають

Міністр закордонних справ Китаю Ван І заявив, що війна в Україні вплинула не тільки на Європу, а й на весь світ. Він додав, що КНР бере участь у вирішенні продовольчої кризи, спричиненої війною, і не сидітиме, склавши руки,

Цією позицією Китаю Ван І поділився 17 липня у розмові з колегою з Угорщини Петером Сіярто. Деталі переговорів повідомляє пресслужба МЗС КНР.

Зазначається, що Сіярто звернув увагу на те, що Угорщина через війну в Україні зіткнулася з економічними та фінансовими проблемами.

 

Ван І, своєю чергою, зазначив, що негативні наслідки російського вторгнення відчуває весь світ.

Представник Китаю вже традиційно уникав слова «війна», замінивши його «кризою».

Каже, на нещодавній зустрічі глав МЗС країн G20 багато уваги приділили саме Україні.

- Китай висунув пропозиції щодо вирішення питання продовольчої та енергетичної безпеки. Китай не є стороною української кризи, але й ми не будемо сидіти склавши руки, при цьому не збираємося підливати олії у вогонь.

 

Уроки української кризи глибокі і заслуговують на серйозне вивчення всіма сторонами. У довгостроковій перспективі всі сторони повинні обговорити створення збалансованої, ефективної та стійкої архітектури європейської безпеки для досягнення міцного миру та безпеки, – наголосив Ван І.

Джерело: Патріоти України

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень