«Шоколадний король» тепер Гордон? Він «із задоволенням» судитиметься з Порошенком

Він вважає, що судовий позов – через заздрощі

Дмитро Гордон. Скрін з відео

Журналіст Дмитро Гордон на своєму Youtube-каналі каналі заявив, що він «із задоволенням» судитиметься з 5-им президентом Петром Порошенком через заяву про здачу Маріуполя у 2014 році. 

Я вважаю, що справа не в Маріуполі, а справа у заздрощах. Недавно я випустив цукерки «Гордон в шоколаді». А оскільки Петро Олексійович випускає також цукерки, але тільки гівно в шоколаді, от він і обурився, як це так я переходжу йому дорогу, і тепер законодавцем мод в шоколадних цукерках буде не він, - каже Дмитро Гордон.

Він також звертає увагу на те, що захисником Петра Порошенка виступає російський адвокат Ілля Новіков.

В будь-якому випадку суд з Петром Олексійовичем Порошенком стане захопливим видовищем, за яким в онлайн режимі будуть споглядати мільйони людей в усьому світі. Дивовижна історія. Подарунок, краще за який важко вигадати. Петре Олексійовичу, із задоволенням із вами буду судитися. Судитися – то судитися, - сказав Гордон.

Нагадаємо, 12 травня адвокат Ілля Новіков заявив про намір Петра Порошенка судитися з Дмитром Гордоном за наклеп. Новіков заявив, що 7 травня цього року в ефірі ток-шоу “Свобода слова”  Дмитро Гордон «випустив на свободу деякі слова, які повинні мати наслідки». Начебто Порошенко “вступив у злочинну змову з  Володимиром Путіним і наказав у рамках цієї злочинної оборудки українській армії полишити Маріуполь" у 2014 році.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас Журналістка

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень