«Шоколадний король» тепер Гордон? Він «із задоволенням» судитиметься з Порошенком

Він вважає, що судовий позов – через заздрощі

Дмитро Гордон. Скрін з відео

Журналіст Дмитро Гордон на своєму Youtube-каналі каналі заявив, що він «із задоволенням» судитиметься з 5-им президентом Петром Порошенком через заяву про здачу Маріуполя у 2014 році. 

Я вважаю, що справа не в Маріуполі, а справа у заздрощах. Недавно я випустив цукерки «Гордон в шоколаді». А оскільки Петро Олексійович випускає також цукерки, але тільки гівно в шоколаді, от він і обурився, як це так я переходжу йому дорогу, і тепер законодавцем мод в шоколадних цукерках буде не він, - каже Дмитро Гордон.

Він також звертає увагу на те, що захисником Петра Порошенка виступає російський адвокат Ілля Новіков.

В будь-якому випадку суд з Петром Олексійовичем Порошенком стане захопливим видовищем, за яким в онлайн режимі будуть споглядати мільйони людей в усьому світі. Дивовижна історія. Подарунок, краще за який важко вигадати. Петре Олексійовичу, із задоволенням із вами буду судитися. Судитися – то судитися, - сказав Гордон.

Нагадаємо, 12 травня адвокат Ілля Новіков заявив про намір Петра Порошенка судитися з Дмитром Гордоном за наклеп. Новіков заявив, що 7 травня цього року в ефірі ток-шоу “Свобода слова”  Дмитро Гордон «випустив на свободу деякі слова, які повинні мати наслідки». Начебто Порошенко “вступив у злочинну змову з  Володимиром Путіним і наказав у рамках цієї злочинної оборудки українській армії полишити Маріуполь" у 2014 році.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень