Шенген можуть закрити на два роки

Таку ініціативу озвучили після наради глави МВС країн Євросоюзу

 

Країни – члени Євросоюзу пропонують Єврокомісії підготувати законодавчу і практичну основу для продовження тимчасових заходів з додаткового прикордонного контролю згідно зі ст. 26 Шенгенської угоди, - заявив міністр Нідерландів у справах міграції Клаас Дийкхоф.

Згідно зі ст. 26 Шенгенської конвенції, держави можуть посилювати прикордонний контроль і обмежувати дію Шенгенської угоди протягом двох років за "виняткових обставин".

Раніше одразу кілька країн ЄС (Австрія, Німеччина, Данія, Швеція і Франція), а також Норвегія, яка не є членом ЄС, але входить до Шенгенської зони, оголосили про посилення прикордонного контролю. За чинним законодавством обмеження Шенгену повинні бути зняті через півроку після їхнього введення. Однак тепер вони можуть отримати дозвіл ЄС продовжити дію прикордонного контролю до 2018 року.

Якщо прикордонний контроль буде зберігатися протягом двох років, навряд чи коли-небудь знову скасують, — цитує The Times неназваного представника Євросоюзу.

Про свою підтримку заходів ЄС щодо посилення контролю на кордонах вже заявила глава британського МВС Тереза Мей.

Перед початком зустрічі міністрів глава МВС Австрії Йоханна Мікль-Ляйтнер заявила, що із Шенгенської зони можуть виключити Грецію як країну, якій не вдається боротися з потоком нелегальної міграції.

З австрійським міністром не погодилися глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр і представник Єврокомісії з внутрішніх справ та міграції Наташа Берто.


 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень