Греція отримає транш фінансової допомоги

Від Європи

Греція виконала вимоги щодо першого пакету реформ, необхідного для наступного траншу міжнародних кредитів. Про це заявив голова Єврогрупи Єрун Дейсселблум у суботу, 21 листопада, після того, як заступники міністрів фінансів Єврозони проаналізували успіхи Греції на шляху реформ. Вони "дійшли згоди, що влада Греції нині завершила перший етап та реалізувала заходи у фінансовому секторі, які є важливими для успішного процесу рекапіталізації", зауважив Дейсселблум, якого цитує інформагенція Reuters.

"Домовленість відкриває шлях до формального затвердження виділення двох мільярдів євро траншу радою директорів Європейського стабілізаційного механізму (ESM) у понеділок, 23 листопада", - уточнив голова Єврогрупи. В інформагенції dpa додають, що, крім двох мільярдів євро, які підуть в бюджет Греції, мова йде ще про десять мільярдів, призначених для стабілізації банківської системи країни.

Нагадаємо, що законодавчі зміни, необхідні для отримання цього етапу допомоги, парламент Греції ухвалив 19 листопада. Вони передбачають, зокрема, можливість вилучення будинку або квартири в разі несплати боргів за кредитом, а також вводять додаткові податки на вина та лотереї.

Теги: ЄсГреція

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень