Ципрас знову став прем'єром Греції

Партія СІРІЗА вдруге від початку року здобула перемогу на виборах

Лідер партії СІРІЗА Алексіс Ціпрас зустрівся з президентом країни Прокопісом Павлопулосом і заявив про намір створити уряд з партією "Незалежні греки" (ANEL), забезпечивши тим самим парламентську більшість.

Прес-аташе Анель Панайотіс Камменос пізніше заявив, що коаліція з СІРІЗА "створена", і представники його партії входять до складу уряду. Після цього Ціпрас прийняв присягу і приступив до виконання обов'язків глави Кабміну.

Наприкінці серпня президент Греції Прокопіс Павлопулос підписав указ про розпуск парламенту і проведення позачергових виборів 20 вересня, після того, як прем'єр-міністр Алексіс Ціпрас пішов у відставку.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень