Щоб завершити реконструкцію госпіталю ветеранів війни, необхідно 7 млн грн

Проте, щоб роботи у Клевані не припинялися, кошти передбачені у бюджеті на госпіталь, скерують саме на реконструкцію

Цими днями на території Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни відбулася робоча нарада з приводу реконструкції та ремонту терапевтичного корпусу.

На сьогодні тут на лікуванні та реабілітації перебувають 208 пацієнтів. У новому корпусі планується розмістити два терапевтичних та два неврологічних відділення, що допоможе прийняти значно більшу кількість пацієнтів, – зазначив головний лікар госпіталю Андрій Бурачик.

За словами в.о. директора департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА Ярослава Мазярчука, для завершення реконструкції корпусу необхідно 7 млн грн. Тож під час наради вирішили, щоб роботи з реконструкції терапевтичного корпусу не припинялися, частину коштів, передбачених для Клеванського госпіталю, а це 2,5 млн грн, спрямувати саме на реконструкцію будівлі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень