Щоб людям було краще: додатковий відділ хочуть створити у міськраді Рівного

Пояснюють, що це має підвищити якість роботи

Засідання комісії з питань міського господарства: Сергій Паладійчук - третій ліворуч

Нині апарат міськради Рівного складається з двох відділів:

 

контрольного, який контролює виконання рішень ради,

 

та організаційного, який організовує роботу депутатів і здійснює юридичний супровід.

Секретар міськради Сергій Паладійчук хоче, щоб апарат ради, як у багатьох міськрадах обласних центрів України, складався з трьох відділів: контрольного, юридичного й організаційного. Тому пропонує оргвідділ розділити на два:

Пропозиція: існуючий оргвідділ фактично роз’єднати на дві частини: на юридичний і організаційний для того, щоб підвищити спеціалізацію. А згідно з усіма канонами, спеціалізація підвищує ефективність. Тому що якщо людина займається чимось одним, то у неї набивається рука, вона стає професіоналом.

Нині штат апарату міськради налічує 13 працівників. І Сергій Паладійчук запевняє, що жодної додаткової штатної одиниці через створення ще одного відділу не потрібно.

Він також сподівається, що чітке розділення функцій апарату ради між трьома відділами пришвидшить розгляд рішень міськради. Адже нині від моменту подачі заяви у міськраду до розгляду минає 3-5 місяців.

Вчора це питання підтримала депутатська комісія з питань міського господарства. Втім, остаточне рішення має прийняти міськрада на сесії. 

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень