«Щоб не сиділа на шиї в держави»: на роботу в Мін’юст взяли довічно засуджену

І роботодавець, і працівники задоволені

На фото - міністр юстиції України Денис Малюська
На фото - міністр юстиції України Денис Малюська

Міністерство юстиції прийняло на роботу довічно засуджену жінку.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив очільник відомства Денис Малюська:

p.s. ну, як і обіцяв, розповідаю: довічника (а точніше довічницю) я на роботу у Мін’юст таки узяв. Працює нормально. Роботодавець і працівник задоволені.

 

Взагалі працювати треба усім працездатним. На шиї у держави сидіти вкрай небажано. А у ситуації з довічниками це не просто заробіток, а й ресоціалізація – головна мета, задля якої витрачаються мільярди гривень платників податків.

 

Заради нашої з вами безпеки.

На яку саме посаду взяли довічницю – невідомо, як і її імені.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень