Хлопці та дівчата з Рівного стрілятимуть у Львові (ФОТО)

У випадку масштабного військового наступу саме ці люди захищатимуть мирних мешканців

У Львові розпочались військові збори з підготовки резервістів. У 2 Галицькій бригаді Національної гвардії України розпочались збори з підготовки резервістів.

Про це повідомила офіцер групи інформації і комунікації, молодший лейтенант Аліна Новікова:

З нашою військовою частиною укладали контракт в більшості випадків ті, хто проходив тут строкову службу, або проживає на територіях, де постійно дислокується бригада. Відповідно це Львів та область, Закарпатська, Рівненська та Тернопільська області. Серед резервістів є й ті, хто не проходив взагалі строкової служби. Наразі чоловікам, які виконали обов’язки служби у резерві протягом першого та другого контрактів, вони звільняються від призову на строкову військову службу.

До Львова приїхали ті, хто раніше уклав із частиною контракт про службу у військовому резерві, та ті, кого було звільнено у запас після проходження військової служби за призовом під час мобілізації або строкової військової служби у лавах НГУ та перебувають на військовому обліку у військових комісаріатах без укладання контракту.

Усі військовослужбовці прибули з різних куточків України. Тут, поблизу Львова, вони будуть перебувати протягом двох тижнів. Вдома за ними зберігаються робочі місця та заробітна платня.

За період проведення зборів з військовослужбовцями будуть проведені заняття з професійно-психологічної допомоги, загальновійськової підготовки, тактичної медицини, вогнева підготовка з виконанням вправ навчальних стрільб.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень