Рівнеський чиновник особисто приїхав забирати хабар, а потрапив до рук правоохоронців (ФОТО/ВІДЕО)

Вимагав гроші за вступ на службу

Рівненський  військовий чиновник вимагав хабар у контрактника за вступ на службу.

Заступник начальника штабу комплектування Нацгвардії просив у юнака 8,5 тисяч гривень, а натомість дозволив би йому служити в третьому стрілецькому батальйоні цієї частини.

Хлопець відразу звернувся до правоохоронних органів, розповідає Військовий прокурор Рівного Юрій Табака:

Висунули йому вимогу: "Або надаєш неправомірну вимогу, або ми тобі не дамо влаштуватися на службу." Хлопець звернувся в правоохоронні органи з відповідною заявою - розпочати досудове розслідування. Слід зазначити, що посадовець сам приїхав до місця мешкання кандидатата на службу, аби отримати гроші. 

На тому місці, а саме на вулиці Грушевського, чиновника затримали оперативники військової прокуратури та СБУ.

Слідчі служби безпеки в подальшому розслідуватимуть справу, зокрема чи був ще хтось причетний до організації корупційної схеми.

За словами прокурора, чиновник вирішив, що може просити хабар, адже у Нацгвардії нині хороше соціальне забезпечення. Хабарнику загрожує від 8 до 12 років за ґратами.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень