ON-LINE

Що робити з бункером Коха – запитають у експертів

п'ятниця, 05 травня 2017
Тепер щодо приміщення, що поблизу краєзнавчого музею, проводитимуть експертні слухання

Відповідно до конкурсних вимог оренди комунального майна управління культури і туризму оголошує експертні слухання, що стосуватимуться об`єкту «Бункер Еріка Коха», який розташований поблизу Рівненського обласного краєзнавчого музею.

Під час цієї зустрічі орендар представить план створення та облаштування музею та своє бачення розвитку проекту, як туристичного об'єкту. Розповідає начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко:

Експертні громадські слухання відбудуться 11 травня об 11:00. Тут будуть зацікавлені особи, архітектори, археологи, історики. Зараз цей об’єкт – в оренді. Громадські експертні слухання допоможуть визначити подальшу долю бункера.  Головне - захистити цю територію і сам бункер від загрози знесення та імовірної побудови на його місці чергової багатоповерхівки.

Максименко також повідомив, що із бункером є певні проблеми. Зокрема, приміщення часто затоплює. Цю проблему нібито пообіцяв вирішити орендар бункера, син відомого у Рівному колекціонера старовини Сергія Шабаліна, якого так само, як і батька, звуть Сергієм.

Раніше ми повідомляли про те, що за оренду бункера Сергій Шабалін молодший платить майже 9 тисяч гривень на місяць. Але в майбутньому планує приміщення викупити.

Ліна Захарова Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
  • Загублено документи на прізвище Шумський

    У Рівному в районі Боярки, на вулиці тувинських Добровольців загублено документи на прізвище...
  • Загублено жіночий червоний гаманець

    У п’ятницю 1 листопада в районі Ювілейний, Макарова, Вербова було...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного