Що каже президент «Вереса» про реконструкцію стадіону «Авангард»

Опубліковано другу частину Звіту

Традиційно подаємо текст Олексія Хахльова без змін:

«ЗВІТ щодо реконструкції стадіону «Авангард» на вул.Замковій, 34 в м. Рівне. Частина 2.

Виконання робіт по реконструкції стадіону «Авангард» знаходиться на стадії здійснення експертизи Проекту «Реконструкція стадіону «Авангард» на вул. Замковій, 34 в м.Рівне».

На даний час:

1. Станом на 10.11.2017 року проектно-кошторисна документація (Ескізний проект «ЕП») Проекту «Реконструкція стадіону «Авангард» на вул.Замковій, 34 в м. Рівне» все ще знаходиться на експертизі в Державному підприємстві «Спеціалізована державна експертна організація - Центральна служба Української державної будівельної експертизи». Згідно до Договору N00-2041-17/ЦБ від 04.10.2017 року здійснюється експертиза Ескізного проекту «ЕП». ПП «Артпростір» отримано перелік зауважень щодо наданих на експертизу документів. Ведеться робота по усуненню недоліків та внесення відповідних коректив. На вівторок призначена зустріч щодо фіналізації позицій сторін по договору.

2.Обговорені всі умови заключення угоди щодо експертизи стадії Проект «П» Проекту «Реконструкція стадіону «Авангард» на вул.Замковій, 34 в м. Рівне».

3.Проведено зустрічі та налагоджено конструктивну комунікацію між експертною установою та проектною організацією.

Окрему думку хочу висловити щодо інформаційної політики навколо реалізації Проекту «Реконструкція стадіону «Авангард» на вул.Замковій, 34 в м. Рівне». Вибір Генерального проектанта відбувався публічно, колегіально та конкурентно. Звичайно, це не стало запорукою від всіх проблем та складнощів. Проект є реально складним у виконанні та потребує злагодженої роботи всіх зацікавлених сторін. Не кожного дня будується в Україні чи в Рівному спортивна арена найвищої будівельної категорії складності. Етап проектування надзвичайно важливий для того, щоб унеможливити в майбутньому експлуатаційні ризики та збільшити комфортність і безпечність різним категоріям відвідувачів. Ще раз підтверджу - затримка в виконанні проектних робіт мала місце. Про причини зазначав в першій частині звіту. Багатьом генераторам критичної інформації хочеться знайти «чорну кішку в темній кімнаті». Від себе скажу - її там немає! Разом з міською владою на чолі з мером міста Володимиром Хомком, спортивною спільнотою, небайдужими вболівальниками ми разом є рушійною силою в реалізації цього надскладного проекту. Буду вдячний всім за компроміс та витримку в процесі та готовий розділити радість від вже недалекого початку робіт. Ну і вже потім всім разом випити келих чогось не слабкого на відкритті нашого стадіону.

P.S. Відчуваю свою особисту відповідальність за успіх. Розумію та сприймаю всю об’єктивну критику. Обіцяю і надалі інформувати про стан справ щодо реконструкції.»

А ось і зауваження:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень